Organizatorzy wystąpień targowych za granicą

A.S. MESSE CONSULTING Sp. z o.o.

Warszawa
Kazachska 1/57, 02-999 Warszawa
+48 22 855 2490, 642 2499
+48 22 855 4788
biuro@as-messe.pl , promocja@as-messe.pl
http://www.as-messe.pl/

Firma A.S. Messe Consulting Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę niemieckiej spółki targowej Messe Düsseldorf GmbH - organizatora branżowych targów i wystaw na świecie oraz jej siostrzanych spółek, firm: Messe Düsseldorf (Shanghai) i Messe Düsseldorf Asia - organizatorów targów branżowych w krajach azjatyckich.
Reprezentując w Polsce interesy wiodących w branży organizatorów targów na świecie zajmuje się obsługą firm - wystawców i odwiedzających biorących udział w targach z portfolio Messe Düsseldorf na całym świecie. Zakres działalności firmy obejmuje: prowadzenie biura przedstawicielskiego i wspieranie działalności zagranicznych organizatorów targów na polskim rynku, wspieranie w przygotowaniach i obsługę wystawców i zwiedzających targi, kontakty z mediami, współpracę ze związkami i organizacjami branżowymi, usługi w zakresie marketingu wystawienniczego, doradztwo w zakresie marketingu targowego oraz wsparcie polskich firm w działaniach eksportowych.
A.S. Messe Consulting Sp. z o.o. posiada certyfikat jakości „Firma z rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego".


ELTAR Tęsna Elżbieta

Warszawa
Garibaldiego 4 lok. 18A, 04-078 Warszawa
+48 22 617 25 55; 22 617 12 02
+48 22 617 33 23
biuro@eltar-targi.com.pl
http://www.eltar-targi.com.pl/
ELTAR działa na rynku targowym od 14 lat. Posiada szerokie kontakty z renomowanymi zagranicznymi towarzystwami targowymi i współpracuje z wieloma polskimi firmami i instytucjami. Firma zajmuje się kompleksową organizacją wystąpień polskich firm na targach w kraju i za granicą, projektowaniem i budową "pod klucz" indywidualnych stoisk targowych i ekspozycji narodowych w systemie Octanorm oraz systemach niestandardowych, kompleksową obsługą wystawców (przelot, zakwaterowanie, organizacja spotkań branżowych, konferencji; hostessy, tłumacze) . ELTAR jest wyłącznym reprezentantem na Polskę zagranicznych towarzystw targowych: Hungexpo S.A. – Budapeszt i Veronafiere – Werona. Wyłączny przedstawiciel w Polsce Międzynarodowych Targów Spożywczych GULFOOD w Dubaju.

MAXPOL sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Warszawa
Puławska 479, 02-844 Warszawa
+48 22 628 0621, 629 9621, 625 1408
+48 22 621 0373
maxpol@maxpol-targi.com.pl; m.ryttel@maxpol-targi.com.pl
http://www.maxpol-targi.com.pl/

Firma PPH „Maxpol” Sp. z o.o. od 1990 roku zajmuje się organizacją międzynarodowych targów poza granicami kraju oraz w kraju w wybranych branżach. Jesteśmy firmą z Rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Posiadamy wiele certyfikatów organizatorów targów na świecie. Posiadamy również certyfikat ISO 9001. Wystąpienia polskich firm organizujemy kompleksowo w ponad 30 państwach Europy oraz w Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej. Wykonujemy indywidualne projekty stoisk dostosowane do potrzeb wystawcy, zapewniamy odpowiednią powierzchnię, zabudowę systemową lub indywidualną, pełną aranżację i wyposażenie stoisk; przewóz eksponatów na targi; organizację pobytu uczestników targów – indywidualną i grupową (przelot samolotem, lokalny transport, hotel), reklamę w lokalnej prasie i TV, obsługę stoisk przez hostessy oraz tłumaczy, organizację spotkań biznesowych. Wyłączny przedstawiciel w Polsce Międzynarodowych Targów Spożywczych IFE w Wielkiej Brytanii i IFEA w Republice Południowej Afryki.

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Poznań
Głogowska 14, 60-734 Poznań
+48 61/ 869 2000
+48 61/ 869 2999
info@mtp.pl
http://www.mtp.pl/pl/
Międzynarodowe Targi Poznańskie są liderem rynku wystawienniczego w Polsce. Firma jest członkiem UFI - Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego i CENTREX - Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych. Posiada własne największe w Polsce centrum targowe o powierzchni ponad 110 tys. m2 terenu w halach wystawienniczych i prawie 35 tys. m2 terenu otwartego. Jest organizatorem ponad 50 specjalistycznych targów branżowych corocznie. Nowoczesna infrastruktura obiektów targowych jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań wystawców i zwiedzających, Pozwala na dogodne kształtowanie powierzchni ekspozycji i prowadzenie spotkań. Pawilony targowe są w pełni klimatyzowane, wyposażone w kanały medialne - media gwarantujące wysoką jakość i szybkość informacji. Firma oferuje pełen zakres usług w ramach zabudowy powierzchni i obsługi logistycznej produktów : transport, usługi celne, spedycję, usługi gastronomiczne. Sale konferencyjne znajdujące się w obiektach MTP przystosowane są do organizacji przedsięwzięć szkoleniowych, edukacyjnych i biznesowych. Firma jest również organizatorem grupowych wystąpień polskich na targach poza granicami kraju.

Targi Bydgoskie Sawo sp. z o.o.

Bydgoszcz
Dworcowa 81, 85-009 Bydgoszcz
+48 52 581 10 09
+48 52 581 10 09
info@sawo.pl
http://www.sawo.pl/

Firma Targi Bydgoskie SAWO - członek Polskiej Izby Przemysłu Targowego, powstała w 1989 roku z wyłącznym udziałem kapitału prywatnego. Od ponad 22 lat zajmuje się organizacją imprez targowych, wystaw, konferencji, wyjazdów biznesowych i misji gospodarczych oraz kompleksowym przygotowaniem uczestnictwa indywidualnego i grupowego polskich przedsiębiorstw w targach zagranicznych.

Prowadzi również doradztwo w zakresie pozyskiwania środków z funduszy europejskich w ramach programów ogólnopolskich i regionalnych oraz opracowuje wnioski o dofinansowanie różnych projektów, w szczególności dotyczących uczestnictwa przedsiębiorstw w targach krajowych i zagranicznych.

Laureat wielu nagród krajowych i branżowych oraz wyróżnień nadanych nam przez urzędy centralne oraz władze i samorządy miasta Bydgoszczy i Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

World Expo International sp. z o.o.

Bydgoszcz
Fordońska 246, 85-766 Bydgoszcz
+48 52 321 6910
+48 52 321 6905
office@world-expo.com.pl
http://www.world-expo.com.pl/
World Expo International Sp. z o. o. jest wyspecjalizowaną firmą z 10 letnim doświadczeniem w zakresie organizacji polskich wystąpień (indywidualnych i grupowych) na międzynarodowych targach i wystawach oraz misjach gospodarczych w ramach promocji polskiego eksportu na rynkach całego świata. Posiadamy konkurencyjne oferty targowe w następujących branżach: górnictwo, energetyka, przemysł mechaniczny, przemysł stoczniowy, budownictwo, instalacje, medycyna, przemysł naftowo-gazowy, przemysł rolno-spożywczy  i opakowań.
Świadczymy usługi w zakresie doradztwa targowego, logistyki (transport i spedycja eksponatów, formalności celne) rezerwacji i wynajmu powierzchni wystawienniczej, projektowania, wykonania zabudowy i aranżacji stoisk systemowych oraz indywidualnych poza granicami kraju wraz z obsługą delegatów, obejmującą formalności wizowe, rezerwację hoteli, przelotów, transferów lokalnych, usługi hostess i tłumaczy.
Przygotowaliśmy dla Państwa nowe oferty na targi odbywające się w poszczególnych branżach w 2012 r., dokonując jednocześnie segmentacji tych już istniejących, dostosowując je do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Mając na uwadze usprawnienie procesu przygotowania Państwa firmy do targów, oferujemy gotowe i sprawdzone rozwiązania, a także pomoc w wypełnianiu wniosków o refundację udziału w organizowanych przez nas targach i wystawach, w oparciu o źródła dofinansowania pochodzące m. in. z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013, Działania 6.1 „Paszport do eksportu”, Regionalnych Programów Operacyjnych dla poszczególnych Województw oraz na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 października 2007 roku w sprawie udzielania pomocy de minimis.
World Expo International Sp. z o. o. jest laureatem wielu nagród i wyróżnień targowych przyznanych za organizację udziału polskich firm w targach za granicą oraz promocję polskiego eksportu. W 2010 roku Rada Polskiej Izby Przemysłu Targowego przyznała World Expo International Sp. z o.o. status przedsiębiorstwa z "rekomendacją” w uznaniu wysokiej jakości świadczonych przez naszą firmę usług targowych.
World Expo International Sp. z o. o. działając w konsorcjum z firmą Ageron Polska jest realizatorem Branżowego Programu Promocji branży Produkcji Sprzętu Medycznego i Aparatury Pomiarowej w latach 2012-2015.