Zapraszamy na stronę naszej kampanii Targi Dają Więcej

2017-12-22

Nieustannie zapraszamy Państwa na stronę kampanii promocyjnej pod nazwą Targi Dają Więcej www.targdajawiecej.pl , której organizatorem jest Polska Izba Przemysłu Targowego.

Codziennie znajdą tam Państwo interesujące nowe informacje i ciekawostki ze świata polskich targów, a także wypowiedzi i artykuły autorstwa osób związanych zawodowo z branżą targową bądź po prostu pasjonatów targów. Do pasjonatów zaliczamy Pana dr Marcina Gębarowskiego z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, autora i współautora dwóch książek o targach oraz blisko stu artykułów poświęconych wydarzeniom wystawienniczym. Zachęcamy do przeczytania bardzo ciekawego artykułu autorstwa Pana Marcina pt. "Wystawy Expo również dają więcej".

Idea kampanii

Targi dają więcej! Czasu, kontaktów, wiedzy, pieniędzy. Ogólnopolska kampania Polskiej Izby Przemysłu Targowego promuje ideę chodzenia na targi, a także buduje pozytywny wizerunek imprez targowych. Celem kampanii jest zachęcenie Polaków do odwiedzania targów i skorzystania z ich kompleksowej oferty. Bez względu na wiek, zainteresowania i zawód każdy znajdzie tam coś dla siebie. Dzięki targom zarówno zwiedzający jak i przede wszystkim przedsiębiorcy zyskują nowych Klientów, oszczędzają czas, bogacą się w wiedzę i rozległe kontakty oraz rozwijają swoje pasje.

Kampania TDW ma również swój profil na Facebooku.