Międzynarodowe Targi Poznańskie najlepsze w rankingu Book of Lists

2016-09-05

Największe i z największą liczbą wydarzeń - Międzynarodowe Targi Poznańskie zdobyły pierwsze miejsce w rankingu Book of Lists 2016/2017 w rankingu „Fairs Organizers In Poland”.

Book of Lists to największa publikacja o charakterze rankingowym w Polsce, wydawana przez Warsaw Business Journal od blisko 20 lat. Wydawnictwo stanowi przewodnik po polskim biznesie obejmujący swym zakresem zestawienia firm w ponad 60 kategoriach z poszczególnych sektorów biznesu w Polsce - finansowego, usługowego, konsultingowego, reklamowego, telekomunikacyjnego, informatycznego, hotelarstwa, rynku nieruchomości etc.

W kategorii „Organizatorzy targów w Polsce” („Fairs Organizers In Poland”) Międzynarodowe Targi Poznańskie zajęły I miejsce pod względem liczby zorganizowanych targów w 2015 roku. Ranking powstał na podstawie danych Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

Warsaw Business Journal to tygodnik wydawanym w języku angielskim z siedzibą w Warszawie. Tygodnik podejmuje tematy biznesowe, ekonomiczne, polityczne, finansowe, nieruchomościowe, rynków akcji, rozrywkowe, technologiczne i kulturowe.

Źródło i fot: Międzynarodowe Targi Poznańskie